Krajanský podcast Epimoni-ac

Kterak „české ručičky“ krášlily Reykjavík. Aneb cesta za snem islandskou zahradou.

October 06, 2020 Alena Cicakova mluvi se Zuzanou Vondra Krupkovou Season 1 Episode 28
Krajanský podcast Epimoni-ac
Kterak „české ručičky“ krášlily Reykjavík. Aneb cesta za snem islandskou zahradou.
Show Notes

„Dělej vše, co Tě baví, dělej to srdcem, s láskou, vděčností a otevřeností všemu novému. Když to nevzdáš, dokážeš mnoho.“

Island je pro mě osobně jedna velká neznámá. Ale krajanka, se kterou jsem v tomto povídání podcastu Epimoni-ac hovořila, mě tak nadchla, že tam v budoucnu určitě zamířím.  Zuzana Vondra Krupková je neochvějně optimisticky naladěná krajanka, která dobyla zeleným způsobem hlavní město Reykjavík. Nebojte, nepropaguji zde žádnou politickou stranu. Zuzka je zahradní a krajinná architekta, která se vypracovala až na pozici generální ředitelky hlavního města Islandu. Je tedy zodpovědná za zkrášlování i opečovávání veřejných zahrad a parků. Kromě toho zastává roli projektové managerky zastřešující několik dalších externích projektů. 
Co jí ale zavedlo na Island? Jaká jsou pozitiva a negativa života na tomto ostrově? Jaká je tam krajanská komunita a co by doporučila komukoliv, než se rozhodne pro život právě tam?

Pojďte si poslechnout povídání mimořádně talentované  krajanky, jejíž životní a profesní nadšení je infekční a na kterou jsou hrdí, nejen, obyvatelé a starosta Reykjavíku. 
Přeji příjemný poslech 😊

Komentujte na: Facebook Linkedin Instagram Twitter  
Užitečné odkazy:
Velvyslanectví České republiky v Oslu - diplomatická působnost pro Norsko a Island
Webové stránky Zuzky Vondra Krupkové
Krajinní architekti, které má Zuzka ráda:
Piet Oudolf Anthony Paul  Erin Banzakein Carolyn Mullet                             

Chcete také rozjet svůj podcast? Napište mi, ráda se pokusím pomoci. A máte-li už myšlenku, nápad a hledáte podcastový hosting, určitě mohu doporučit všemi deseti Buzzsprout. Opravdu zjednodušší komplikované koncepty natolik, že je pochopila i má 5 letá dcera. Přihlášte se tímto odkazem a máte možnost získat 20 USD dárkový poukaz Amazonu. V rámci optimizace času, se snažím číst knížky za pochodu. Tedy poslouchání, a kromě různých podcastů hltám audioknihy. Je mnoho portálů, kde je člověk najde, ale pro mě osobně

Support the show
  • Podpořte tvorbu krajanského podcastu přímo v Čechách na této skvělé platformě PICKEY RSS
  • Nebo mi můžete svou podporu prokázat zakoupením kávy v zahraničí na BUYMECOFFEE
  • Připojte se, komentujte, sdílejte a sledujte na Facebooku, Instagramu, Linkedinu, nebo TikToku
  • Chcete mi napsat? Klikněte zde - email