Podcast O TOM

38 / Hudba jako klíč k životu: Rozhovor s Martinou o síle hudby a všímavosti

November 20, 2023 Martina Chomátová, Jakub Chomát, Marek Adamec Episode 38
Podcast O TOM
38 / Hudba jako klíč k životu: Rozhovor s Martinou o síle hudby a všímavosti
Show Notes Chapter Markers

Zažili jste někdy, jak vás pohlcuje hudba a úplně vás odnáší? Jste zvědaví, jak hudba může ovlivnit vaši mysl a život? Téma dnešního dílu sdílela Martina. Podělí se s vámi o svou lásku k hudbě a jak ji doprovázela celým životem. Prozradí vám, jak se hudba stala jejím klíčem k angličtině, jak ji mantry přivedly k vnitřní pravdivosti a jak hudba ovlivňuje její kreativitu i mindfulness praxi.

V tomto díle si povíme o hře na ukulele a zpěv manter. O tom, jak se vám může před 40. rokem života vracet váš dětský sen. Martina nám poskytla jedinečný pohled na svou hudební cestu a jak tato cesta ovlivňuje její život. Popisuje, jak se zvuková terapie stala jejím průvodcem na cestě k sebepoznání a jak ji hudba naučila uvědomovat si přítomný okamžit a zvuky kolem nás.

Někdy stačí jen poslech hudby, abychom se cítili lépe. Ale co když se do hudby zapojíme? Martina nám ukáže, jaký vliv může mít na naše životy aktivní zapojení do hudby a jak nás může hudba inspirovat k větší všímavosti a pohodě v životě. Připojte se k nám a objevte spolu s námi, jak může hudba obohatit váš život. Věříme, že tento rozhovor vás inspiruje k tomu, abyste si více užívali různorodých zvuků kolem vás.

Martina a Jakub

Zmíněné epizody:
O svobodě, svobodné škole a vnitřní motivaci
O půstu a divoké stravě - rozhovor s autory Síly pro život
Podcast Martiny - Všímavé příběhy

Víkendové workshopy Wim Hof metody a zvukové lázně

Zvukové lázně s Martinou

Instagram Podcastu O TOM

Hudba a její vliv na život
Setkání s mantrami a hudbou
Hledání a výzkum různých hudebních terapií
Hudba na uvolnění těla a mysli
Důležitost hudby a zvuku v životě
Poslech a zapojení se do hudby