Wybity z Orbity

Nie musisz być na dnie, by mieć problem z alkoholem

Marcin Cybulski Season 1 Episode 103

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 17:31

„Ale ja nie trzęsę się z odstawienia!” Ile razy to zdanie było Twoją tarczą? Dziś obalamy mit alkoholika i pokazujemy, jak naprawdę wygląda problem z alkoholem.

Czy wiesz, że tylko 10-15% osób uzależnionych odczuwa fizyczne objawy odstawienia? Poznaj 4 kluczowe sygnały ostrzegawcze, które pomogą Ci spojrzeć prawdzie w oczy i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Nie musisz czekać na dno, żeby zacząć żyć lepiej!

W tym odcinku Marcin Cybulski, trener trzeźwości i certyfikowany coach This Naked Mind, dzieli się swoim doświadczeniem i naukowymi faktami, które pomogą Ci zrozumieć, że problem z alkoholem to nie czarno-biała etykieta, ale spektrum, po którym poruszasz się latami. Dowiedz się, dlaczego stare definicje są mylące i jak nowa perspektywa może zmienić Twoje podejście do picia. Poznaj mechanizm 4C i odkryj, czy alkohol zaczyna dyktować warunki w Twoim życiu.

Jeśli ten odcinek poruszył Cię i chcesz zmienić swoją relację z alkoholem, zasubskrybuj kanał Wybity z Orbity, zostaw komentarz i udostępnij ten film. Twoje wsparcie pomaga nam dotrzeć do większej liczby osób, które potrzebują pomocy.

Znajdź mnie w sieci:
https://wybityzorbity.pl
Newsletter: https://wybityzorbity.pl/newsletter